Close

Restaurace "NA FORMANCE"

Restaurace postavená na kořenech poctivé tradiční domácí české a regionální kuchyně

FIREMNÍ AKCE A ŠKOLENÍ

Nevíte, kde zrealizovat Vaši konferenci, kongres, teambuilding, či jinou firemní akci? Tak využijte služeb našeho zařízení.

Unikátní poloha a dobrá dostupnost

Výhodná poloha uprostřed mezi ČR a Slovenskem, přitom nedaleko dálnice Žilina-Bratislava a Otrokovice-Praha.

Díky tomu, že účastníci stráví méně času na cestě, můžete věnovat větší prostor vlastnímu obsahu vaší akce. Bezproblémové parkování je zdarma na parkovišti.

Konferenční prostory

V našem konferenčním centru se přizpůsobíme i Vaší firemní akci . Hlavní sál pojme při spojené variantě až 100 osob. Prostory jsou přizpůsobeny pro školení a prezentace i svým technických vybavením (dataprojektory na stropě, elektrická plátna apod.). Do konferenční místnosti a zároveň i do foyer je možnost prezentace nadrozměrných předmětů

Restaurace

Výborná jídla od našich kuchařů ocení všichni účastníci Vaší akce. Jejich požadavkům též přizpůsobíme provozní dobu restaurace.

Nabízíme i venkovní akce (grilování apod.) s krytým posezením.

Spokojení klienti

Vždy se snažíme udělat maximum pro plnou spokojenost našich hostů a dosažení cílů jejich akcí.

Zajímavé podmínky

U nás naleznete vždy individuální přístup a rozumné ceny.

Cenově zajímavé služby: Konferenční sál nabízí vše k úspěšnému průběhu Vašeho školení, teambuildingu či jiné firemní akce, a to za velmi přijatelné ceny. K základním předpokladům samozřejmě patří zajištění plného pohodlí pro všechny účastníky. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Informační povinnost prodejce s povinností evidence tržeb  EET:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářu. Tyto data ukládáne v souladu s Evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout, web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím , odmítnout
630